Masz pytanie?
Jesteśmy w Lyoness!
Newsletter
Bądź na bieżąco - zapisz się do naszego newslettera!

Microbeton

Mocne, wodoodporne, higieniczne i łatwe w utrzymaniu: nie bez powodu beton jest popularną alternatywą do układania płytek w kuchniach, łazienkach i toaletach. Ponadto warstwy Microbetonu są bezproblemowo nakładane jako cienko warstwowe, co zapobiega zużyciu.

Dzięki temu Microbeton odróżnia się od wszystkich innych produktów dostępnych na rynku, dzięki którym można uzyskać twardy i przemysłowy betonowy wygląd. Drugą wyjątkową cechą naszego betonu betonowego jest to, że można go stosować na wszystkich powierzchniach. Nawet istniejące płytki są doskonałą podstawą do uzyskania betonowego oblicza.

Twoja przewaga? Nie będziesz obarczony trudnymi i czasochłonnymi pracami wyburzeniowymi i rozbiórkowymi. Po prostu wygładzasz płytki, po czym Mickrobeton  można natychmiast zastosować. W ten sposób można zrealizować ciasną betonową ścianę lub podłogę w ciągu dwóch dni.

Chciałbyś wiedzieć, jak szybko możemy nadać Twojej kuchni, łazience lub toalecie nowy wygląd? Nasi pracownicy chętnie odwiedzą Państwa w celu oceny konkretnej sytuacji, a następnie wspólnie z Państwem przygotują szczegółowe planowanie.

 

wzornik betonu woskowanego

 

beton woskowany - wzornik

 

 

Facebook