Masz pytanie?
Jesteśmy w Lyoness!
Newsletter
Bądź na bieżąco - zapisz się do naszego newslettera!

Meble z betonu

meble z betonu - wizualizacja
 

W LOFT MODERN DESIGN wykonujemy nowoczesne meble z betonu architektonicznego. Technologią tego budulca zajmujemy się od wielu lat. Dzięki naszym możliwościom oraz chęci wyjścia naprzeciw oczekiwaniom klienta, wszystkie wykonane przez nas produkty są personalizowane lub projektowane zgodnie z życzeniami i wytycznymi pozyskanymi od Was, naszych Klientów.

 

Beton architektoniczny – idealny do wnętrz!

 

Tworzymy meble takie jak: umywalki, blaty, zabudowy, stoły, półki, a także elementy małej architektury oraz bolardy. Szczególną popularnością cieszą się większe propozycje, takie jak np. stoły z betonu. Nasze produkty powstają na formach do odlewu. Wykonuje się je w technologiach pozwalających na szczegółowe odwzorowanie koncepcji. Dzięki temu, bezproblemowo można zadbać o idealne wykonanie nawet najmniejszych detali. Możliwe jest więc stworzenie wymarzonych dekoracji lub zdecydowanie się na meble polerowane albo też takie, które przypominają nieobrobiony surowiec.

 

Stoły, półki, a może akcesoria?

 

Nasze propozycje to jednak nie tylko same duże projekty. Z chęcią wykonamy mniejsze elementy, takie jak podstawki pod butelki - będą one świetnym uzupełnieniem barku w domu. Dodatkowo, możemy również stworzyć podstawki pod kubki czy inne drobne elementy. Świetnie komponować się będą z donicami na rośliny, które również mamy w naszej ofercie!

 

Poza tworzeniem nowoczesnych rozwiązań do wnętrz, chętnie podejmiemy wyzwanie współpracy z dizajnerami, których interesuje wykorzystanie stosowanego przez nas surowca w aranżacji wnętrz.

 
 
Facebook