Masz pytanie?
Jesteśmy w Lyoness!
;
Newsletter
Bądź na bieżąco - zapisz się do naszego newslettera!

PŁYTKI BETONOWE

płytki betonowe - wizualizacja

 

W naszym asortymencie znajdą Państwo nowoczesne płytki, do których wykonania wykorzystano beton architektoniczny. Swoim wzornictwem nawiązują one do modernistycznych rozwiązań aranżacyjnych. Oferowane przez nas płytki betonowe wykonano z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzarskich. Przywodzą na myśl skojarzenia ze skandynawskim designem, choć płyty betonowe dekoracyjne doskonale korespondują także z innymi stylami. Trójwymiarowa struktura materiału, z jakiego wykonane są płytki, pozwala na tworzenie oryginalnych kompozycji i niepowtarzalnych konstrukcji przestrzennych.

 

Płyty betonowe dekoracyjne do Twojego wnętrza

 

W naszej pracy zawsze stawiamy na rozwiązania łączące oryginalne wzornictwo oraz funkcjonalność. Dokładamy wszelkich starań, aby proponować wyłącznie najlepsze produkty mogące wzbogacić wystrój każdego pomieszczenia – niezależnie od stylu, w którym zostało urządzone. Dostępne w LOFT MODERN DESIGN płyty betonowe dekoracyjne mają wiele wzorów i kolorów. Chcemy bowiem, aby każdy zainteresowany znalazł u nas płytki betonowe, które będą pasować do wizji dotyczącej jego wnętrza. Wysokie walory estetyczne sprawiają, że płyty betonowe zmieniają każde pomieszczenie nie do poznania. Gorąco polecamy Państwu nasze produkty! Płyty tego typu to unikalny wystrój, a przy tym niebywała trwałość.

 

 • MODO

  qunita.jpg

  Płytka zaprojektowana na bazie kwadratu, co pozwala na pełne komponowanie przestrzeni, a profil powierzchni daje wiele możliwości aranżacyjnych, których przykładowe znajdują się powyżej. Płytka ta świetnie komponuje się z materiałami takimi jak stal, cegła czy w połączeniu z ciepłem drewna.

 • KRYPTON

  krypton_m.jpg

  Płytka z betonu architektonicznego o modernistycznym kształcie pozwoli tchnąć w pomieszczenie odrobinę nowoczesności.

 • ROZETA

  rozeta_m.jpg

  Płytka w kształcie pięciokąta z wypukłymi trójkątami. W połączeniu ze spotowym oświetleniem daje niesamowite wrażenie wizualne.

 • PUZZLE

  puzzle_2.jpg

  Nowość na rynku betonu architektonicznego, ciekawy układ pozwala na oryginalne kombinacje kolorystyczne.

Facebook