Masz pytanie?
Jesteśmy w Lyoness!
;
Newsletter
Bądź na bieżąco - zapisz się do naszego newslettera!

PŁYTKI BETONOWE

płytki betonowe - wizualizacja

 

W naszym asortymencie znajdą Państwo nowoczesne płytki z betonu architektonicznego, które swoim wzornictwem odwołują się do modernistycznych rozwiązań aranżacyjnych. Oferowane przez nas płytki betonowe wykonano z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzarskich. Nawiązują one do surowej formuły skandynawskiego designu, choć płyty betonowe dekoracyjne doskonale korespondują także z innymi stylami. Trójwymiarowa struktura płytki z betonu architektonicznego pozwala na tworzenie oryginalnych kompozycji i niepowtarzalnych konstrukcji przestrzennych.

Dostępne w LOFT MODERN DESIGN płyty betonowe dekoracyjne mają wiele wzorów i kolorów. Chcemy bowiem, aby każdy zainteresowany znalazł u nas płytki betonowe, które będą pasować do jego wizji wnętrza. Wysokie walory estetyczne sprawiają, że płyty betonowe zmieniają nie do poznania każde pomieszczenie. Gorąco polecamy Państwu nasze produkty! Płyty z betonu architektonicznego to unikalny wystrój, a przy tym niebywała trwałość.

 

 • MODO

  qunita.jpg

  Płytka zaprojektowana na bazie kwadratu, co pozwala na pełne komponowanie przestrzeni, a profil powierzchni daje wiele możliwości aranżacyjnych, których przykładowe znajdują się powyżej. Płytka ta świetnie komponuje się z materiałami takimi jak stal, cegła czy w połączeniu z ciepłem drewna.

 • KRYPTON

  krypton_m.jpg

  Płytka z betonu architektonicznego o modernistycznym kształcie pozwoli tchnąć w pomieszczenie odrobinę nowoczesności.

 • ROZETA

  rozeta_m.jpg

  Płytka w kształcie pięciokąta z wypukłymi trójkątami. W połączeniu ze spotowym oświetleniem daje niesamowite wrażenie wizualne.

 • PUZZLE

  puzzle_2.jpg

  Nowość na rynku betonu architektonicznego, ciekawy układ pozwala na oryginalne kombinacje kolorystyczne.

Facebook