Masz pytanie?
Jesteśmy w Lyoness!
;
Newsletter
Bądź na bieżąco - zapisz się do naszego newslettera!

PŁYTY Z BETONU

      Płyty z betonu architektonicznego wykonywane są w grubościach 18-20mmDzięki zawansowanej technologii proponowane produkty są dalece konkurencyjne na rynku pod względem oryginalności  i wagi w porównaniu z innymi producentami. Waga naszych płyt to jedyne 25 kg/m2, gdzie inne na rynku ważą już ok.40kg. 

Rozmiary płyt:

rozmiary płyt z betonu architektonicznego

      Różne formaty pozwalają  tak dobrać płyty by uniknąć zbyt wielu odpadów i tym samym zminimalizować koszty montażu.W sytuacjach gdzie przeważającym argumentem jest waga, proponujemy płyty z betonu architektonicznego  o grubości ok. 8mm gdzie waga m2 spada do ok. 16kg.

    Nasze płyty stosujemy jako okładziny wewnętrzne  i zewnętrzne z wykorzystaniem przewidzianych do tego celu impregnatów. Wyjściowe kolory jakie oferujemy to : biały, szary i antracyt. Mamy pośredni wpływ na tonację tych odcieni przez użycie odpowiednich pigmentów, tak więc możemy wg. uznania klienta przyciemniać lub rozjaśniać tonacje kolorystyczne płyt. Możemy również wpływać na porowatość produktów by stworzyć efekt pożądany przez klienta.

 

 Kolory płyt

kolory płyt z betonu architektonicznego

    Smugi, przebarwienia, różnorodność porowatości jest efektem naturalnym nadającym oryginalnego charakteru. Każda płyta jak linie papilarne posiada swój własny unikalny wzór napowietrzenia (raków).

 Możliwe jest uzyskanie efektów specjalnych tj. silnych miejscowych przebarwień, plamień, silnych rdzewień. Możemy zatapiać szkło, metal czy tekstylia.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

 

 

Facebook